Centrum Wspierania Biznesu „Partner”

zajmuje się outsourcingiem funkcji finansowych i kadrowych oraz usługami doradczymi.
Nasza specjalność to w szczególności: administracja kadrowo – płacowa, consulting finansowy, księgowość, obsługa finansowa, windykacja należności oraz organizacja szkoleń. Działamy w ramach Grupy PCC i wspieramy spółki w wyżej wymienionych obszarach. Znajomość rynku pracy, nowoczesne narzędzia pracy, profesjonalizm – to nasz klucz do efektywnego realizowania zadań, wynikających z potrzeb naszych Klientów.

Nasze usługi

Consulting

Doradztwo personalne

Kadry i płace

Księgowość

Obsługa finansowa

Windykacja

Dane adresowe

CWB „Partner” Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 4,
56-120 Brzeg Dolny,
tel.: 71 794 35 12, 71 794 32 64,
fax: 71 794 25 09
e-mail: .

KRS 0000049551 Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu,
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
NIP 988-019-01-72,
REGON 932622639,
Kapitał zakładowy 100.000 PLN, Kapitał wpłacony 100.000 PLN

Inspektor Ochrony Danych
Przemysław Kanikowski
e-mail:

Formularz kontaktu

  * – pola wymagane

  Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem powyższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka CWB „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: .

  Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość.

  Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC., któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy – w zależności od treści Twojej wiadomości.

  Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

  W każdym czasie masz prawo do:

  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;

  • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;

  • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;

  • przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);

  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

  Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.